Centrum Diagnostyki Obrazowej Affidea

Poziom3
POKAŻ NA MAPIE
Madison Galeria Handlowa Gdańsk Affidea Centrum Diagnostyki Obrazowej

Godziny otwarcia:

poniedziałek - niedziela 8:00 - 20:00

Kontakt:

tel.224 411 111
www: affidea.pl

Affidea (www.affidea.com) to największy europejski dostawca usług obrazowania diagnostycznego, opieki ambulatoryjnej i onkologicznej działający w 314 ośrodkach w 15 krajach Europy. Grupa Affidea współpracuje z ponad 9 tysiącami specjalistów, obsługując rocznie ponad 10 milionów pacjentów.

Affidea Polska specjalizuje się w diagnostyce obrazowej - rezonans magnetyczny, tomografia komputerowa, pozytonowa tomografia emisyjna, a także w radioterapeutycznym leczeniu pacjentów onkologicznych. Affidea posiada w naszym kraju 35 centrów medycznych, w tym 28 placówek diagnostyki obrazowej, 4 ośrodki PET oraz 3 ośrodki radioterapeutyczne.

Rocznie wykonujemy ponad 350 tysięcy badań w ramach refundacji NFZ i prywatnie. Do skorzystania z naszych usług zapraszamy wszystkich Pacjentów, którzy potrzebują specjalistycznej diagnostyki obrazowej w obrębie schorzeń:  ortopedycznych, neurologicznych, kardiologicznych czy zmian nowotworowych oraz skarżą się na dolegliwości tj.: ból i zawroty głowy, zaburzenia widzenia, ból stawów i kręgosłupa, zmiany zapalne i zwyrodnieniowe stawów.